Dům a zahrada

laserové nůžkyVe většině domácností bývají role většinou rozděleny tak, že hlavní pečovatelkou o pořádek je žena. Jistě jí udělá radost, když ji s její prací pomůžete, jenže si dovedu představit, že vás nějaké domácí práce vůbec nelákají, že pánové? Nevěšte hlavu! Stačí nahradit sebe nějakým užitečným předmětem, který dokáže různé úkoly doma a na zahradě značně ulehčit. Vlk se nažere a koza zůstane celá, aneb dáma bude mít radost, vy se nebudete muset zbytečně namáhat a možná se vám i za vaši snahu odvděčí. Také se vyhnete možnosti, že na vás bude naštvaná, když při práci něco pokazíte. Může se také stát, že vás některý z vánočních dárků pro ženy zaujme víc, než onu ženu a nakonec se hlavním pracantem doma stanete vy!

Nejlepší dárky pro dům a zahradu >>

svítící koncovka na vodovodní baterie Občas se může stát, že i jinak zručná hospodyňka má menší problémy se stříháním. Pokud stříhá křivě, není to nic co by se nedalo s trochou cviku spravit. Ale proč se namáhat, když řešení je mnohem jednodušší! Pořiďte jí speciální laserové nůžky, které svým paprskem vyzačují na papíře linku, té se stačí držet a střih bude vždy perfektně rovný. Velice zajímavám vánočním dárkem pro ženy je také svítící koncovka na vodovodní baterii. Její princip spočívá v tom, že "obarvuje" vodu podle její teploty a proto je velmi snadné poznat, jestli je voda studená nebo ne. To se hodí například při umývání nádobí, kdy musíte čekat na teplou vodu a občas se může stát, že se nepříjemně popálíte.

Náš výběr dárků pro dům a zahradu:

Banánová chňapka

Už jste něky viděli šimpanze, aby se popálil o horkou pánev?

Lego příbory

Hledáte ty pravé příbory na piknik, do kanceláře nebo do obědových krabiček? Už nehledejte!

Razítko na toast

Na počátku byl....chleba. Mňam! Udělejte z nudného chleba svatý obrázek...

Spolupracujeme

  • Sháníte větší množství dárků? Právě pro vás je tu velkoobchod s dárky!
  • Zabavit děti jistě není snadné, s našimi skvělými dárky pro děti to ale zvládnete jako nic.
  • Gadgets dárky jsou ty nejoriginálnější dárky, jaké můžete svým blízkým darovat.
  • Chcete koupit nějaký zajímavý dárek, ale žádný vás nenapadá? Zkuste USB hračky!
  • Nejlepší dárek je ten, který rozesměje. Z naší nabídky legračních dárků si jistě vyberete!.
  • Vybrat vhodný dárek k narozeninám, to je věda. Ne však pokud si vyberete některých ze zajímavých narozeninových dárků.
2009 © Vánoční dárky pro ženy by Milan Seitler | Originální dárky, gadgets, vychytávky